Vybavení Dorotíkovy chalupy

Popis a vybavení

Chalupa se nachází uprostřed krásné přírody pohoří Beskyd v obci Hutisko-Solanec, pouhých 7 km od Rožnova pod Radhoštěm, který je oblíbeným výletním cílem díky Valašskému muzeu v přírodě a pivovaru s pivními lázněmi. Milovníci zimních sportů ocení množství běžkařských tras a lyžařských vleků v blízkém okolí.

Celý objekt nabízí ubytování pro 14 osob (10 osob v hlavním objektu + 4 v apartmánu Dorotka). Je ideálním místem pro rodinná setkání, firemní akce nebo dovolené s přáteli.

K dispozici je zařízená kuchyně, obývací pokoj, čtyři ložnice a koupelna. Do vybavení kuchyně patří plynový sporák s pečící troubou, mikrovlnná trouba, lednička, kávovar, varná konvice a základní potřeby pro vaření a servírování. Hosté mohou využít také televizi a pračku. Povlečení není zahrnuto v ceně.

Parkování: Možnost parkování pro maximálně 4 osobní automobily.

Kožená sedačka v obývacím pokoji Kuchyň Jedna z ložnic

Relaxace

Za poplatek můžete využít finskou saunu, kterou oceníte hlavně v zimních měsících.

Relaxace - sauna

Apartmán Dorotka

K chalupě lze doobědnat apartmán Dorotka, který rozšíří kapacitu ubytovánío 4 osoby. Apartmán má vlastní kuchyň a koupelnu s WC. Pokud jste velká skupina, přiobjednejte si apartmán v naší on-line rezervaci.

Apartmán Dorotka - ložnice Apartmán Dorotka - dětský pokoj

Pro děti

Samozřejmě nabízíme vybavení a zábavu pro naše nejmenší hosty.

Vybavení: Postýlka včetně lůžkovin a povlečení, jídelní židlička, vanička, odrážedlo, venkovní houpačky, klouzačka, koloběžka, pískoviště včetně hraček (v době kdy si v něm děti nehrají je přikryto).

Dětské pískoviště Děti na houpačce Dětská postýlka

Zahrada

Chalupa stojí v prostorné oplocené zahradě, kde si můžete příjemně odpočinout.

Vybavení: venkovní kryté posezení, ohniště s posezením, zahradní nábytek, bazén průměr 3,6 m, parkování

Venkovní posezení Pohled od branky Venkovní posezení