Kontakt a podmínky / faq

Miluše Dorotíková
Hutisko-Solanec 708
756 62 Hutisko-Solanec

tel.:+420 775 112 288
e-mail: chalupa.hutisko@seznam.cz

GPS: 49°25'41.004"N, 18°12'19.800"EJak mohu provést rezervaci?

Naším rezervačním systémem na stránce rezervace. Vámi vytvořená rezervace je automaticky potvrzena, takže nemusíte na nic čekat. Dále telefonicky na čísle +420 775112288 nebo e-mailem na chalupa.hutisko@seznam.cz. Při rezervaci je nutno uvést Vaše jméno, kontaktní údaje, termín a počet osob.

Jak probíhá rezervace?

Náš on-line rezervační systém je vždy aktuální. Pokud si najdete volný termín v sekci obsazenost na úvodní straně, můžete si jej rovnou objednat na straně Rezervace. Vámi vytvořená rezervace je automaticky potvrzena, takže nemusíte na nic čekat a máte jistotu, že termín je váš. V případě objednání e-mailem či telefonem Vám zašleme potvrzující e-mail. V případě, že termín je již rezervován, Vám nabídneme jiný volný termín. E-mail obsahuje všechny podstatné informace k rezervaci. Pro závazné potvrzení rezervace je nutno uhradit 50 % z celkové částky pobytu na účet u ČSOB banky č.ú. 221901267 / 0300 do 10 dnů od rezervace. V případě, že nebude záloha zaplacena, může být tento termín nabídnut jinému hostu.

Kdy a kde dostaneme klíče?

Klíče Vám budou předány přímo na apartmánu, chalupě v den příchodu. Den předem Vám zavoláme na telefonní číslo, které jste zadali při rezervaci, a dohodneme si s Vámi termín příjezdu.

Kdy a jak zaplatím zbývající částku za pobyt?

Doplatek uhradíte v den Vašeho příjezdu. Platba je nutná v hotovosti v českých korunách.

Budu platit ještě nějaké poplatky nebo je cena konečná?

Přímé poplatky navíc jsou pouze za energie, které společně vždy při příjezdu zapíšeme, dle skutečného stavu měřidel a při odjezdu spočítáme skutečnou cenu spotřeby energií. Ostatní poplatky, jsou jen výběrové, například využití sauny, to ale záleží jen na Vás.

Jde rezervace zrušit?

Ano, rezervaci můžete zrušit 1 měsíc před příjezdem bez jakékoliv sankce. Pokud zrušíte rezervaci méně než 1 měsíc před pobytem, vyhrazujeme si právo na storno poplatek ve výši zaplacené zálohy, tj. 50 % z ceny pobytu.

Kdy se můžeme ubytovat a odubytovat?

V souladu s všeobecnými pravidly je ubytování (Check in) od 14:00 a odubytování (check out) do 11:00. Vždy, když to bude možné, Vám ale vyjdeme co nejvíce vstříc.