Celý objekt v Dorotíkově chalupě

Popis a vybavení

Chalupa se nachází uprostřed krásné přírody pohoří Beskyd v obci Hutisko-Solanec, pouhých 7 km od Rožnova pod Radhoštěm, který je oblíbeným výletním cílem díky Valašskému muzeu v přírodě a pivovaru s pivními lázněmi. Milovníci zimních sportů ocení množství běžkařských tras a lyžařských vleků v blízkém okolí.

Celý objekt nabízí ubytování pro 14 osob. Je ideálním místem pro rodinná setkání, firemní akce nebo dovolené s přáteli.

K dispozici jsou dvě zařízené kuchyně, dva obývací pokoje (jeden je vybaven krbovými kamny), čtyři ložnice a dvě koupelny. Do vybavení kuchyní patří plynový sporák s pečící troubou, mikrovlnná trouba, lednička, kávovar, varná konvice a základní potřeby pro vaření a servírování. Hosté mohou využít také televizi a pračku. Povlečení není zahrnuto v ceně.


Za poplatek můžete využít finskou saunu s venkovním ochlazovacím bazénkem, kterou oceníte hlavně v zimních měsících.

Pro děti

Samozřejmě nabízíme vybavení a zábavu pro naše nejmenší hosty.

Vybavení: Postýlka včetně lůžkovin a povlečení, jídelní židlička, vanička, odrážedlo, venkovní houpačky, klouzačka, koloběžka, pískoviště včetně hraček (v době kdy si v něm děti nehrají je přikryto).

Zahrada

Chalupa stojí v prostorné oplocené zahradě, kde si můžete příjemně odpočinout.

Vybavení: venkovní kryté posezení, ohniště s posezením, zahradní nábytek, bazén průměr 3,6 m, parkování, pingpongový stůl (za poplatek)

Ceník

PopisCena
Týdenní pobyt v době od 2.1. - 30.6.* 15 490,-
Týdenní pobyt v době od 1.7. - 31.8.* 16 490,-
Týdenní pobyt v době od 1.9. - 25.12.* 15 490,-
Silvestrovský pobyt v době od 26.12. - 2.1.* 17 490,-

* V ceně pobytu nejsou zahrnuty ceny energií, které se hradí vždy na konci pobytu dle skutečné spotřeby a cen dodavatelů. Rekreační poplatky jsou v ceně.

Fotogalerie

Rezervace

Jméno
E-mail
Telefon

Od
Do
Text zprávy